• baner4.png
  • baner5.png
  • baner_1.png
  • baner_2.png
  • baner_3.png
  • baner_6.png

Kontakt

Wyszukaj


Witam serdecznie na mojej stronie w dziale "Wesela i rozrywka"!

Nasz zespół profesjonalnie obsłuży każdą imprezę, czy to będzie impreza integracyjna, dancing, festyn, wesele, studniówka, sylwester czy też inne.

Co jest gwarantem udanej imprezy? Dobre jedzenie i dobra muzyka! Ja odpowiadam za „kuchnię” muzyczną i jestem profesjonalistą w tym, co robię. Zawodowo gram już 23 lata. Swoją edukację muzyczną w zakresie gry na gitarze rozpocząłem w wieku 9 lat. Zdobywając doświadczenie muzyczne przeszedłem przez wszystkie style muzyczne zaczynając od biesiady poprzez rock, blues, bossa nowe, pop, romanse i muzykę bardów po repertuar klasyczny.

Od zawsze stawiałem na profesjonalizm, dlatego ukończyłem trzy wyższe uczelnie muzyczne o różnych kierunkach: Wyższą Szkołę Kulturalno - Oświatową w Odessie na kierunku - Dyrygentura Chórów, Wydział Rozrywki i Jazzu - specjalność „muzyk instrumentalista” klasa gitary w Konserwatorium w Kijowie oraz studia magisterskie w klasie gitary na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Obecnie pracuję jako nauczyciel klasy gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I st. Im. S. Moniuszki w Słubicach.

Zespół „Art-Band” założyłem w 1998 roku. Z biegiem czasu skład zespołu się zmieniał. Dobierając muzyków zwracałem uwagę na ich poziom profesjonalizmu. W repertuarze zespołu znajduje się ponad 1000 piosenek - od „klasyki” z lat 50-tych do najnowszych przebojów muzyki polskiej i zagranicznej. Dlatego też nie znajdziecie tutaj Państwo listy utworów, gdyż jest ona zbyt obszerna. Zapraszam do posłuchania przykładowych utworów w dziale „muzyka i rozrywka”. Śpiewamy po: polsku, angielsku, włosku, rumuńsku, turecku, ormiańsku, niemiecku, rosyjsku, ukraińsku, łemkowsku.

Doświadczenie i bogaty repertuar pozwalają mi w czasie trwania imprezy na bieżąco dobierać odpowiedni do potrzeb widowni program, z którą to widownią cały czas utrzymujemy bezpośredni kontakt. Dzięki temu gwarantujemy udaną zabawę dla różnych grup wiekowych. W trakcie grania dobieramy też odpowiednie tło muzyczne dla całego wesela lub imprezy oraz poszczególnych momentów np. wręczanie prezentów, podziękowań, konkursów, wprowadzania torta weselnego itd. Profesjonalne nagłośnienie gwarantuje wspaniały dźwięk.

Zespół gra w składzie:

- gitara i śpiew
- skrzypce (altówka) i śpiew
- instrument klawiszowy
- wokal żeński

Zapraszam do galerii zdjęć, video oraz nagrań audio, aby lepiej zapoznać się z zespołem. Istnieje możliwość zamówienia DJ-ja, Wodzireja, Tancerzy.

Gramy w całym kraju i poza jego granicami!

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.